18.09.2014. 21:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latvijas čempionu Dobeles "Tenax" vadītājs Ivars Zariņš apliecināja, ka komanda sezonai ir sagatavojusies labi, ko apliecināja arī Rīgas čempionāts, kur jau trešo gadu pēc kārtas tika izcīnīts čempionu tituls. Zariņš gan izteica nožēlu, ka potenciālais ieguvums izvērties zaudējumā – pirms sezonas klubam pievienojās Jānis Glušaks, taču izlases treniņnometnē gūtais savainojums, iespējams, pārvilcis svītru ne tikai sezonai, bet arī spēlētāja karjerai.

Cīnīties par medaļām Latvijas mērogā apņēmušies arī pagājušās sezonas vicečempioni "Ogre/Minandum". Ogrēnietis Andris Molotanovs, kurš pērn tika atzīts par sezonas labāko treneri vīriešu virslīgā, gan norādīja, ka starpsezonā komanda vairāk cietusi zaudējumus nekā ieguvusi – uz Vāciju pārcēlies vārtsargs Lauris Ozoliņš, bet sagatavošanās posmā nopietnus savainojumus guvuši Arnolds Straume un Andris Pozņaks, tādējādi viņu spēlēšana šosezon ir zem jautājuma zīmes. Klubam pievienojušies Artis Kurmēns un Artis Laganovskis, kuri pērn spēlēja "Celtnieks/LSPA" rindās. Molotanovs atzina, ka nākamgad ogrēnieši cer spēlēt ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas Izaicinājuma kausā.

Daudz pārmaiņu piedzīvojusi "Celtnieks/LSPA" komanda, kurai ne tikai mainījies galvenais treneris, kura pienākumus tagad pilda Arnis Butans, bet arī notikušas izmaiņas sastāvā. Komandai pievienojies ukrainis Vladimirs Maslaks. Galvenais treneris norādīja, ka spēlētājs sevi ir apliecinājis, un, cerams, spēs klubam palīdzēt visas sezonas garumā.

HK "Vaiņode" galvenais treneris Zigmunds Mickus pastāstīja, ka viņa vadītajā komandā spēlē Vaiņodē auguši handbolisti vecumā no 16 līdz 27 gadiem. "Saprotams, ka esam viena jaunākajām komandām. Pērn bijām sestie, bet šogad mērķēsim uz ceturto līdz sesto vietu," sacīja Mickus. ASK komanda šogad tiek veidota no jauna, norādīja tās pārtāvis Mārtiņš Krauze. "Esam apvienojuši apēkus ar spēlētājiem no RTU, arī piesaistījuši spēlētājus no Aizsardzības akadēmijas. Uzdevums ir cīnīties par uzvaru katrā spēlē un nostartēt veiksmīgāk nekā iepriekšējā sezonā. Galvenais mērķis – iekļūt labāko sešiniekā," uzsvēra Krauze.

Virslīgas čempionāts sāksies 20. septembrī ar SK "Latgols" un HK "Vaiņode" vīriešu komandu spēkošanos Ludzā. Vēlāk vakarā Aizkrauklē startēs arī sieviešu virslīga – "Skrīveru" dāmas mērosies spēkiem ar "Dobeles SS/REIR". 

Vīriešu virslīgā šogad startēs Dobeles "Tenax", HK "Ogre", SK "Latgols", "Celtnieks/LSPA", "Jūrmalas Sports", HK "Vaiņode", ASK/LU un LAT-98. Sieviešu virslīgā spēlēs Stopiņu NHK, SK "Latgols", LSPA, Dobeles SS/REIR, Salaspils SS, "Skrīveri" un LAT-98. Kā vīrieši, tā sievietes aizvadīs triju apļu turnīru un abas LAT-98 komandas spēlēs bez vietas izcīnīšanas tiesībām.

Pirmoreiz 2015. gada pavasarī notiks Latvijas Handbola federācijas (LHF) kausa izcīņa vīriešiem, kur piedalīsies četras labākās komandas pēc regulārā čempionāta rezultātiem. LHF kausa izcīņa notiks jau pēc Latvijas čempionāta beigām – 2015. gada 22. un 23. maijā Dobelē.

 Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties