28.01.2014. 15:00

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Turnīrā aicināti visi, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu un spēj izveidot vismaz četru cilvēku komandu.

Turnīra dalībnieki varēs izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko divīziju - «Open» vai «Entuziasti», bet sacensības uz Ķīšezera ledus norisināsies pie kafejnīcas «Cabo».

«Open» klasē var pieteikties jebkurš dalībnieks, kurš ar komandu cīnīsies par naudas balvu. Savukārt kā entuziasts var piedalīties jebkurš spēlētājs, ja viņš nav bijis kandidāts kādā no Latvijas hokeja izlasēm, kā arī nespēlē hokeju profesionālā līmenī. Spēle risināsies bez vārtsargiem, spēlējot četri pret četri. Maksimālais spēlētāju skaits komandā ir seši.

Kamēr hokejisti aizvadīs cīņas, viņu atbalstītāji varēs slidot uz ģimeņu laukuma, kas būs bez maksas.

Brīvdabas hokeja turnīrs «Rīgas klasika» notiks 15.februārī, un, ja atsaucība būs pietiekami liela, sacensības kļūs par tradīciju.

Pieteikšanās «Rīgas klasikai» jau ir sākusies. Reģistrēties var interneta mājaslapā «www.rigasklasika.lv», kur pieejama arī sīkāka informācija par divīzijām, sacensību programma un nolikums.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties