13.12.2017. 13:47

Biļetes sāka tirgot pirmdien plkst.13 pēc Latvijas laika un tās nopērkamas "bilesuserviss.lv".Biļešu cenas pirmajā pārdošanas dienā bija no 50 eiro, taču šobrīd "bilesuserviss.lv" interneta vietnē lētākās biļetes palikušas par 100 eiro.

"Ar tirdzniecību iet labāk nekā jebkurā iepriekšējā cīņā. Rezultāti ir ļoti labi. Pārdots nedaudz vairāk nekā puse biļešu un pieprasījums joprojām ir gana augsts, nav šaubu, ka arēna tiks izpārdota. Tirdzniecības rezultāti ir ļoti, ļoti labi, ejam pa priekšu visiem prognozētajiem grafikiem," stāstīja Zeps.

Savukārt pie ringa šobrīd palikušas vairs tikai divas biļetes par 400 eiro.

"Tiek pirktas visu kategoriju biļetes un tās iegādājas arī ārpus Latvijas," teica Zeps, plašāk neko nekomentējot.

Kā pirmdien atklāja boksera pārstāvis, uz cīņu plāno ierasties līdz pat 5000 ukraiņu, tādējādi nevajadzētu kavēties ar biļešu iegādi.

Brieža un Usika duelis norisināsies 27.janvārī "Arēnā Rīga", bet cīņas uzvarētājs supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu vai krievu Muratu Gasijevu.

Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī ukrainim piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Izmantotie resursi:LETAget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties