26.01.2015. 17:40
Ar vēl vienu vārtu guvumu Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) regulārā čempionāta cīņās pirmdien izcēlās latviešu uzbrucējs Juris Upītis, palīdzot viņa un aizsarga Mārtiņa Jakovļeva pārstāvētajai Angarskas «Jermak» komandai ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) savā laukumā pārspēt Orskas «Južnij Ural» hokejistus.

Upītis ar vārtu guvumu izcēlās cīņas priekšpēdējā minūtē, uzstādot sacensību gala rezultātu. Tāpat viņš otrajā trešdaļā nopelnīja divas soda minūtes, kuru izciešanas laikā «Južnij Ural» guva savus vienīgos vārtus.

Šajā mačā Upītis laukumā pavadīja 17 minūtes un 30 sekundes, uzvarot četros no pieciem iemetieniem, veicot divus metienus un dueli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas desmit VHL spēlēs Upītis guvis jau piecus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Jakovļevs atkal cīņā nepiedalījās. Viņš laukumā nav devies jau kopš 13.janvāra.

«Jermak» komanda tagad uzvarējusi trijās spēlēs pēc kārtas.

Čempionāta kopvērtējumā Ērika Ševčenko, Artūra Salijas, Artūra Kuzmenkova un Kirila Tambijeva pārstāvētā turnīra čempionvienība Karagandas «Sariarka» no Kazahstānas, ko trenē Latvijas speciālists Leonīds Tambijevs, ar 92 punktiem 43 spēlēs joprojām atrodas stabilā kopvērtējuma līderpozīcijā, tuvāko konkurenti Iževskas «Ižstaļ» apsteidzot par desmit punktiem. «Jermak» komanda ar 64 punktiem 45 spēlēs pakāpusies uz 14.vietu, bet aizsarga Edgara Siksnas pārstāvētā Balašihas «Dinamo» vienība ar 57 punktiem 43 spēlēs seko 20.pozīcijā.

Šajā VHL sezonā startē 24 klubi, kas aizvadīs divu apļu turnīru. Sekojošajos izslēgšanas mačos iekļūs 16 spēcīgākās līgas vienības.