15.01.2016. 18:35
Šodien Vācijā Altenbergas trasē sākās 37.FIL Eiropas čempionāts, kas vienlaikus ir arī Pasaules kausa 5.posms kamaniņu sportā jauniešiem un junioriem, un tajā ceturto vietu savā vecuma grupā izcīnīja Anda Upīte.

Jaunietēm A vecuma grupā augsto 4.vietu izcīnījusi mūsu Anda Upīte, kura abu braucienu atsevišķos vērtējumos ieņēma piekto vietu, bet summā uzrādīja laiku 1minūte 22.979 sekundes, par 0.4 sekundēm piekāpjoties sacensību uzvarētājai mājiniecei Annai Berreiterei, kura divu braucienu summā uzrādīja laiku 1 minūte 22.573 sekundes.

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena stājās vēl viena mājiniece - Džozefīne Meicnere, bet trešo vietu izcīnīja Austrijas jaunā sportiste Hanna Proka. Otra labākā Latvijas atlēte bija Elīna Vītola, kura ierindojās 10.vietā. Sigitai Bērziņai 12., bet Laimai Osei 20.vieta 33 sportistu konkurencē.

Uzvaru jauniešiem A vecuma grupā izcīnīja austrietis Bastians Šulte, bet Latvijas sportisti šajā vecuma grupā nepiedalījās.

Rīt spēkiem mērosies juniori, kuru vidū arī Kristers Aparjods, juniores starp kurām mūsu Kendija Aparjode un divvietīgās ekipāžas ar Akseļa Tupes/Kaspara Šļahota dalību cīņā par uzvaru.