09.03.2017. 21:57

Rostovā vietējie līdzjutēji pārpildīja tribīnes, lai klātienē vērotu Anglijas Premjerlīgas klubu Mančestras ''United''. Jau iepriekš angļu galvenais treneris Žuzē Morinju pauda sašutumu par Rostovas laukuma kvalitāti. Iespējams, tas arī pirmajā puslaikā nedaudz traucēja demonstrēt skatāmu futbolu, bet kopumā izskatījās, ka abas komandas vairāk domā par aizsardzību un par prioritāti uzstādījušas uzdevumu neielaist.

35. minūtē Mančestra izvirzījās vadībā, kad augstāko meistarību pretinieku soda laukumā rādīja Zlatans Ibrahīmovičs, pie gala līnijas pēdējā brīdī vārtu priekšā paripinot bumbu Henriham Mhitarjanam - 1:0. Bumbas kontrolē ''United'' bija visai liels pārsvars, taču to neizdevās pārvērst daudz vārtu gūšanas momentos. Principā ''United'' pirmajā puslaikā izmantoja vienīgo labo iespēju.

Otro puslaiku krievi uzsāka ļoti apņēmīgi, un 53. minūtē pēc Timofeja Kalačova filigrānas piespēles no laukuma vidusdaļas soda laukumā bumbu uztvēra Aleksandrs Buharovs, mirkli vēlāk arī izpildot precīzu sitienu (1:1). Jāsaka, kā pēc gūtajiem vārtiem ''Rostov'' pat piederēja izteikta iniciatīva, kas pārvērtās dažos bīstamos momentos. Allaž, kad ''Rostov'' kaut vai uzsāka kustību pretinieku vārtu virzienā, ļoti skaļa bija Rostovas publika. Mača beigu daļā bija līdzīga spēle, un ''United'' jūtami bija apmierināta ar neizšķirtu, bet arī ''Rostov'' riskēt negribēja - 1:1.

Kipras APOEL arī spējusi izmantot sava laukuma priekšrocības spēlē pret beļģu ''Anderlecht''. Mājiniekiem visas spēles gaitā piederēja neliels pārsvars bumbas kontrolē, bija daudz sitienu vārtu virzienā, bet vārtu rāmī lidoja tikai divas bumbas, ar ko pietika, lai 29. minūtē uzvaras vārtus gūtu Nikolā Stankiu - 1:0.

Minimāla uzvara arī Dānijas ''Copenhagen'', kas ar 2:1 pieveica Amsterdamas ''Ajax''. Dāņiem ļoti patīkams izvērtās mača ievads, un jau 1. minūtē Rasmuss Falks sniedza 1:0. Puslaika gaitā viesi atspēlējās, bet uzvaras vārti gūti 60. minūtē, kad Andreass Korneliuss pēc centrējuma no labās malas izcili lēca soda laukumā un ar galvu izpildīja vārtsargam neērtu sitienu - bumba atsitās pret zālāju un pēc tam ielidoja vārtu tīklā.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230