09.12.2012. 20:27
Anglijas futbola premjerlīgas mačā svētdien starp abām Mančestras komandām «United» un «City» dramatisku uzvaru ar 3:2 (2:0) pretinieku laukumā, pateicoties kompensācijas laika pēdējās sekundēs nīderlandieša Robina van Pērsija gūtajiem vārtiem, izcīnīja pašreizējie premjerlīgas kopvērtējuma līderi «United».

Mančestras derbija pirmajā puslaikā laukumā dominēja pašreizējie Anglijas čempionāta kopvērtējuma līderi «United» futbolisti.

Jau mača 16.minūtē ar precīzu sitienu pēc Ešlija Janga piespēles izcēlās «Unbited» uzbrukuma līderis Veins Rūnijs, bet vēl pēc 13 minūtēm Rūnijs vēlreiz pārspēja «City» vārtsargu Džo Hārtu, dubultojot savas vienības pārsvaru uz rezultāta tablo.

Otrajā puslaikā «City» futbolisti ar Kotdivuāras pussarga Jaja Turē un argentīnieša Pavlo Zavaletas pūlēm prata panākt neizšķirtu 2:2, tomēr noturēt viņiem to neizdevās, jo līdz ar galvenā tiesneša svilpi par spēles pamatlaika beigām van Pērsijs guva uzvaras vārtus «United» vienības labā.

Jāizceļ, ka šajā mačā bumbu vairāk kontrolēja «City» komanda, bet «United» futbolisti izpildīja vien četrus sitienus vārtu taisnstūrī.

«City» komandai šis bija pirmais zaudējums šajā premjerlīgas sezonā kā arī pirmais zaudējums savā laukumā premjerlīgas mačos kopš 2010.gada decembra.

Pēc spēles pamatlaika beigām nepatīkamu incidentu nācās piedzīvot «United» futbolistam Rio Ferdinandam. Kāds līdzjutējs viņam pēc spēles iemeta ar cietu priekšmetu, kamēr spēlētājs priecājās par savas vienības uzvaru.

Premjerlīgas kopvērtējumā tagad «United» komanda ar 39 punktiem 16 mačos nostiprinājās līderpozīcijā, bet «City» futbolisti atrodas otrajā vietā, atpaliekot par sešiem punktiem. Pirmo trijnieku noslēdz Londonas klubs «Chelsea», kas iekrājis 29 punktus.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]