21.05.2015. 10:25
Krievijas kluba Kazaņas "Unics" prezidents Jevgēņijs Bogačevs atklājis, ka nolemts turpināt sadarbību ar galveno treneri Jevgēņiju Pašutinu, bet Latvijas basketbola valstsvienības spēka uzbrucējam Rolandam Freimanim līgums ar klubu beidzies.

"[Jevgēņijs] Pašutins paliks "Unics" galvenā trenera amatā. Viņam bija līgums pēc sistēmas 1+1, un mēs nolēmām viņu paturēt amatā. Esam uzstādījuši augstu mērķi - "Unics" jāiekļūst labāko trijniekā [VTB līgā]," Bogačevs norādīja, ka arī uz nākamo sezonu galvenā trenera amatā paliks treneris Pašutins, kurš uzaicināja Freimani aizvadītās sezonas vidū no Tallinas pārcelties uz Kazaņu.

Freimanim ar klubu beidzies līgums, un Bogačevs vēl nemācēja skaidri pateikt, vai sadarbība tiks turpināta. "Par spēlētājiem, kuri paliks, grūti pateikt. Līgumi beigušies Džeimsam Vaitam, Valērijam Lihodejam, Dmitrijam Sokolovam, Pāvelam Antipovam, Doram Fišeram un Rolandam Freimanim. Ar pārējiem ir spēkā vienošanās. Domāsim kaut ko," sacīja Bogačevs.

27 gadus vecais Freimanis pagājušo sezonu iesāka Tallinas "Kalev/Cramo", kur 11 VTB līgas mačos vidēji nepilnā 31 minūtē guva 18,9 punktus un izcīnīja 6,4 atlēkušās bumbas. Janvārī Freimanis pievienojās "Unics", taču pie liela spēles laika netika. VTB līgā Rolandam 15 spēlēs vidēji sešās minūtēs 2,3 punkti un 1,4 bumbas.

Profesionālās karjeras laikā Freimanis pārstāvējis Rīgas ASK, Rīgas VEF, spāņu klubus "Qalat Cajasol", "Lobe Huesca", "Lagun Aro GBC", "Girona", itāliešu "Sutor Montegranaro", Južnijas "Khimik" Ukrainā, kā arī jau pieminētos "Kalev" un "Unics" klubus.

"Unics" esot piedāvājusi līgumu pagarināt Džeimsam Vaitam, kurš gan vēl neesot devis atbildi. Savukārt Kērtiss Džerelss, kuram esot spēkā līgums uz nākamo sezonu par 900 000 dolāru, guvis Ahilejas cīpslas savainojumu, un klubs domājot, vai turpināt sadarbību.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties