10.12.2013. 12:47
UEFA Čempionu līgā sākusies grupu turnīra pēdējā kārta. Šovakar vēl trīs grupās jānoskaidro astotdaļfināla dalībnieces, bet vienīgā spēle, kurā viss izšķirsies aci pret aci, norisināsies Stambulā – "Galatasaray" karstasinīgo fanu priekšā ir obligāti jāuzvar Turīnas "Juventus".

B grupā Itālijas čempione Turīnas "Juventus" vēl pēc ceturtās kārtas atradās pēdējā vietā, taču tagad uz Stambulu devās ne tikai kā mača favorīte (@1.88), bet arī kā favorīte uz iekļūšanu astotdaļfinālā – uzvara vai neizšķirts (dubultiespēja @1.24) ievedīs itāliešus nākamajā posmā, savukārt "Galatasaray" derēs tikai uzvara (@4.35), kas garantēs izkļūšanu no grupas.

Pirmajā aplī Turīnā spēle noslēdzās neizšķirti 2:2, un arī šoreiz komandas sola aizraujošu un vārtiem bagātu cīņu. Tikai vienā no katra kluba piecām spēlēm kopsummā netika gūti vismaz trīs vārti, un gan "Galatasaray", gan "Juventus" gadījumā tās bija spēles Kopenhāgenā – attiecīgi 0:1 un 1:1. No pārējām spēlēm vēl tikai vienā netika gūti vismaz četri vārti – "Juventus" 1:2 Madridē. Šāvakara cīņas "Over 2.5" ir ar koeficientu 1.68, savukārt "Over 3.5" - @2.75. Tas, ka abas komandas gūs vārtus, novērtēts ar 1.60.

A grupā centrālā un, domājams, izšķirošā spēle norisināsies Mančestrā, kur "United" uzņems Doņeckas "Shakhtar". Lai arī Anglijas klubs jau ir nodrošinājis izkļūšanu no grupas un neizšķirts (dubultiespēja @1.27, uzvara @2.00) tam garantēs pirmo vietu, Deivida Moiza padotajiem papildus motivāciju radīs pēdējā laika katastrofālais sniegums – divi zaudējumi savā laukumā pēc kārtas (0:1 pret "Everton" un "Newcastle"). Moizs gan nav izslēdzis varbūtību, ka vairāki spēlētāji tiks atpūtināti.

Tā kā Lēverkūzenes "Bayer", kas viesosies Sansebastjanā (uzvara @1.90), atpaliek tikai par punktu un vāciešiem ir labāka savstarpējo spēļu bilance (4:0, 0:0), Doņeckas klubam, visticamāk, Mančestrā derēs tikai uzvara (@3.90), kas tam ļautu ne tikai nodrošināt ceļazīmi, bet arī izrautu pirmo vietu grupā. Kamēr mājiniekiem savainots ir Maikls Keriks, "Shakhtar" Mančestrā ieradās optimālajā sastāvā.

Izredzes uz otro vietu joprojām saglabā Lisabonas "Benfica", kas uzņems Francijas čempioni PSG. Lai arī parīziešu izbraukuma bilance ir iespaidīga – 5:0 pret "Anderlecht" un 4:1 pret "Olympiakos", Francijas klubs šovakar spēlēs eksperimentālā sastāvā un noteikti nebūs mača favorīts – uzvara @3.60 un dubultiespēja @1.77.

Diskvalificēti ir Gregorijs van der Vīls un Marko Verati, bet pat pieteikumā nebūs Zlatana Ibrahimoviča, Tjagu Silvas un Aleksa. Tikmēr "Benfica" (@2.10), kurai obligāti jāizcīna vairāk punktu nekā "Olympiakos" iespēs mājās pret "Anderlecht", nespēlēs savainotie Oskars Kardoso un Rubens Amorims.

Liela spēle gaidāma arī Minhenē, tomēr tai nav tik izšķirošas nozīmes grupā - "Bayern" pret Mančestras "City". Anglijas klubs vēl saglabā teorētiskas izredzes uz pirmo vietu grupā, taču tam ne tikai ir jāuzvar, bet arī jāgūst vismaz trīs vārti un jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru – izņemot uzvaru 3:1, kas "City" vienalga nederēs. "Bayern" savainots ir Arjens Robens, iepriekšējo spēli izlaida Filips Lāms un Bastians Šveinšteigers, bet par Mario Geces spēlēšanu Peps Gvardiola bija optimistisks. Viesiem savainoti ir Matija Nastasičs, Stevans Jovetičs un Gaels Klišī, bet Jaja Turē ir diskvalificēts.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
København - Real Madrid
16.70  -4.65  21.44  Veic Betsafe likmi!
7% 15% 79%  
  Visas spēlesBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties