02.07.2014. 23:26
Eiropas Basketbola līgu apvienība (ULEB) trešdien, 2. jūlijā, piedāvāja basketbola klubam "VEF Rīga" piedalīties Eiropas kausa izcīņas sacensībās, telefonsarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja kluba direktore Laila Spaliņa. Līdzīgu piedāvājumu ir saņēmusi Ungārijas komanda "Szolnoki Olaj", jo divi klubi vēlas no turnīra izstāties.

Piedāvājuma faktu apstiprina Starptautiskās basketbola federācijas Eiropas nodaļa (FIBA Europe), vēstot, ka "VEF Rīga" un "Szolnoki Olaj" vietā Izaicinājuma kausa izcīņā spēlēs Krasnojarskas "Enisey" (Krievijas) un "Trabzonspor" (Turcija) vienības.

Laika pārdomām nav daudz, jo svētdien paredzēta "EuroChallenge" izloze. Neoficiāla informācija vēsta, ka "VEF Rīga" ir apstiprinājusi ULEB piedāvājumu, savukārt ceturtdien, 3. jūlijā, apstiprinājumu jāsniedz turnīra rīkotājiem.

Pirms nedēļas “VEF Rīga” izpildīja formalitātes startam FIBA rīkotajā Izaicinājuma kausa izcīņā. Otrdien, 1. jūlijā, tika publicēts oficiālais turnīra dalībnieku saraksts – 32 komandas no 19 Eiropas valstīm, kā arī Kazahstānas čempioni “Astana”.

Minētās komandas ir paredzēts sadalīt divās konferencēs atbilstoši ģeogrāfiskajam novietojumam. Pagājušajā sezonā pirmajā konferencē spēlēja klubi no Beļģijas, Francijas, Nīderlandes, Igaunijas, Latvijas, Zviedrijas, Austrijas, Itālijas, Somijas un Dānijas. Otrajā konferencē spēlēja vienības no Turcijas, Krievijas, Rumānijas, Ungārijas, Ukrainas, Slovēnijas, Baltkrievijas un Bulgārijas.

Eiropas kausa izcīņas dalībnieku sarakstā jau ir apstiprināti deviņkārtējie Latvijas čempioni “BK Ventspils”.

Izmantotie resursi:Krasnoyarsk, Trabzonspor Join List | FIBA EuropeCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties