02.01.2014. 17:22

Decembra izskaņā no Kārdifas kluba galvenā trenera amata tika atlaists vietējo līdzjutēju plaši atzītais Malkijs Makkejs, tādējādi viņš kļuva par sesto šosezon darbu zaudējošo Anglijas premjerlīgas treneri.

Līdz šim Sūlšērs pildīja galvenā trenera pienākumus Norvēģijas klubā «Molde», taču tagad nav spējis atteikt «City» vienības piedāvājumam. Jau pērn vairāki Anglijas futbola klubi lenca norvēģu speciālistu, taču vienošanās ne reizi tā arī nesekoja.

«Šis ir fantastisks izaicinājums. Klubs ir gatavs spert nākamo soli, ceru, ka spēšu palīdzēt. Vienmēr esmu sapņojis kļūt par premjerlīgas treneri, tāpēc ar prieku pieņemu šo iespēju,» pēc vienošanās atzina 40 gadus vecais Sūlšērs.

Plašāka informācija par līgumu pagaidām nav izskanējusi.

Kārdifas «City» šobrīd premjerlīgas tabulas kopvērtējumā ar 20 mačos izcīnītiem 18 punktiem atrodas 17.vietā.

Sūlšēra vadībā «Molde» 2011.gadā izcīnīja pirmo Norvēģijas līgas čempionu titulu pēdējos simts gados.

Spēlētāja karjeras laikā Sūlšērs «Molde» komandā spēlēja no 1994. līdz 1996.gadam, bet pēc tam pievienojās «United» komandai. Tās sastāvā viņš sešas reizes uzvarēja premjerlīgā, divas reizes izcīnīja Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausu un reizi triumfēja UEFA Čempionu līgas turnīrā, kad 1999.gada finālā pret Vācijas klubu Minhenes «Bayern» kompensācijas laikā guva cīņas izšķirošos vārtus.

Sūlšērs kā uzbrucējs Norvēģijas izlasē savulaik guva 23 vārtus, bet 11 «United» komandā pavadītajos gados izcēlās ar 126 precīziem raidījumiem.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties