20.06.2012. 13:14
Apbēdināts par savas komandas izstāšanos no Eiropas čempionāta finālturnīra, Ukrainas futbola izlases galvenais treneris Oļegs Blohins otrdien preses konferences laikā teju sācis kautiņu ar kādu žurnālistu.

Ukrainas izlase, kas ir viena no turnīra mājiniecēm, otrdien D apakšgrupas pēdējās, trešās, kārtas spēlē ar 0:1 zaudēja Anglijai, taču vietas nodrošināšanai ceturtdaļfinālā komandai bija nepieciešama tikai uzvara.

Pēc mača kāds no vietējiem žurnālistiem interesējies, kā Blohins vērtē izlases spēlētāju fizisko kondīciju, uz ko treneris atbildēja izteikti rupjā formā, nespējot savaldīt savas emocijas.

«Cieniet manu darbu. Atrisināsim šo jautājumu aci pret aci. Vēlies iziet ar mani ārā?» vaicāja Blohins. «Aprunāsimies kā vīri.»

Reklāma

Pēc dzirdētā minētais žurnālists piecēlies kājās, bet konfliktu centies nomierināt preses konferences vadītājs. Tas gan nemazināja Blohina dusmas un aizvainojumu.

«Jums vajadzētu respektēt faktu, ka pats esmu bijis futbolists. Vai tu esi spēlējis futbolu?» Blohins vaicāja žurnālistam. «Izrādi cieņu man un manam darbam. Neļaušu nevienam kritizēt savu komandu. Ja esi vīrs, nāc un nostājies pret mani viens pret vienu.»

Spēlētāja karjeras laikā Blohins aizvadīja 112 spēles PSRS izlasē un guva 42 vārtus. 1975.gadā viņš tika atzīts par Eiropas gada labāko futbolistu.

D grupas noslēguma kopvērtējumā uzvaru ar septiņiem punktiem izcīnīja Anglija, kurai ar pieciem punktiem sekoja Francija. Savukārt Ukrainas un Zviedrijas izlases iekrāja pa trim punktiem.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļuva katras grupas divas spēcīgākās vienības, bet finālspēle paredzēta 1.jūlijā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA