20.11.2014. 14:21
Pirms Ukrainas augstākās futbola līgas spēles starp Harkovas «Metaļist» un Odesas «Černomorec» komandām saņemta informācija par tajā plānotu teroraktu, tāpēc lemts par mača norises vietas maiņu, pavēstījis «Metaļist» kluba ģenerāldirektors Aleksandrs Notčenko.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Sestdien Harkovā iecerētā spēle pēc «Metaļist» kluba iniciatīvas pārcelta uz Odesu.

«Mēs esam ļoti nobažījušies par radušos situāciju un esam ļoti pateicīgi čempionāta vadībai par pieņemto sarežģīto lēmumu. Mūsu klubam līdzjutēju drošība un komforts vienmēr ir bijusi galvenā prioritāte. Savu 12.spēlētāju nevaram pakļaut riskam. Tiesībsargājošie orgāni mūs ir pārliecinājuši, ka šāds risks bija, turklāt - ļoti augsts,» Notčenko teikto citē klubs.

Pirms lēmuma par mača pārcelšanu arī «Černomorec» kluba ģenerāldirektors Sergejs Kerņickis publiski bija atklājis, ka viņa rīcībā ir informācija par Harkovā plānotu teroraktu.

Odesas komandas galvenais treneris ir iepriekš Latvijā ilgstoši spēlējušais un trenējušais Romāns Grigorčuks.

«Metaļist» un «Černomorec» vienības Ukrainas čempionāta kopvērtējumā pašlaik ieņem attiecīgi piekto un astoto vietu.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties