01.08.2014. 18:53
Ukrainas futbola varasvīri iebilst pret Krievijas piešķirto atļauju trim Krimas futbola klubiem iesaistīties Krievijas čempionātā.Ceturtdien trīs Krimā bāzēti klubi - Simferopol, Sevastopol un Jaltas Žemčužina - tika...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ceturtdien trīs Krimā bāzēti klubi - Simferopol, Sevastopol un Jaltas Žemčužina - tika uzņemti Krievijas pēc spēka trešās līgas čempionātā. Par to lēma Krievijas Futbola federācija, bet Ukrainas Futbola federācija šādu lēmumu neatbalsta.

"Krima ir Ukrainas teritorija, kas pašlaik ir okupēta," paudis Ukrainas Futbola federācijas prezidenta pienākumu veicējs Anatolijs Popovs. "Tas ir starptautiski atzīts fakts. Valsts darīs visu iespējamo, lai atgūtu Krimas pussalu, bet mūsu federācija - lai atgūtu savus klubus."

Tuvākajā laikā federācijas vadība sola izstrādāt darba plānu, kā panākt klubu atgriešanos Ukrainas čempionātā.

Visi trīs minētie klubi ir jaundibināti, bet tie reģistrēti Krievijas pilsētās Krasnodarā un Rostovā pie Donas.

"Krimas klubi ir radušies, ievērojot Krievijas likumus. Tā ir mūsu valsts darīšana, tāpēc nekādu problēmu šeit neredzu," paudis Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko.

Jaunajā Ukrainas čempionāta sezonā vairs nestartēs Latvijas izlases pussarga Aleksandra Fertova iepriekš pārstāvētais Sevastopol klubs, kas pēc runām par tā pārcelšanos uz Krievijas čempionātu zaudēja savu ģenerālsponsoru un tika likvidēts. Tāpat likvidāciju piedzīvoja Simferopoles komanda Tavria.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties