08.07.2015. 20:55
Pasaules lielākā un ietekmīgākā MMA organizācija lauzusi līgumsaistības ar četrpadsmit sportistiem. Starp viņiem ir arī MMA veterāns Braiens Ebersols (51-17-1), bijušais organizācijas „Sengoku” čempions Hatsu Hioki (27-9-2) un Robijs Peralta (18-6-0).

UFC jau sen piekopj stratēģiju, ka atbrīvojas no cīkstoņiem, kuri uzkrājuši vismaz divu zaudējumu sēriju (starp atbrīvotajiem ir arī tādi, kuri UFC rindās piedzīvojuši tikai vienu sakāvi) un pēdējās cīņās ar neko īpašu nav izcēlušies.

Organizācija lauzusi līgumus ar Braienu Ebersolu, Hatsu Hioki, Robiju Peraltu, Raienu Džimmo, Vendelu de Oliveiru Markesu, Diago Limu, Luisu Horhu Dutri jaunāko, Džastinu Edvardsu, Lipengu Žangu, Džošu Sampo, Bentliju Saileru, Nolanu Tikmanu, kā arī sieviešu kārtas cīkstonēm Džesiku Rakocki un Līzu Elisu.

Atbrīvošana no darba nekādu šoku neradīja amerikānim B. Ebersolam, kurš pēc zaudējuma cīņā ar krievu Omari Ahmedovu (15-2-0) paziņoja par sportista karjeras beigšanu. Jāpiezīmē, ka no sporta viņš nav aizgājis pavisam, viņš strādā par treneri Taizemē klubā „Tiger Muay Thai”, kurā amerikāņa vadībā trenējās arī mūsu Edgars Skrīvers (10-2-0).

Smagāk pamest UFC bija japānim Hatsu Hioki, kurš kā pats cer, ilgi nepaliks bez darba. Viņš atgriezīsies Japānā, kur plāno atgriezties Sengoku vai Shooto rindās. Starp atlaistajiem sportistiem ir arī kanādietis R. Džimmo, kurš savā debijas mačā UFC atkārtoja organizācijas ātrākā nokauta rekordu, septiņu sekunžu laikā aizsūtot nokautā Entoniju Perošu (15-9-0). Pieļaujams, ka par sportistu interesi varētu izrādīt „Bellator” vai WSOF.

Izmantotie resursi:MMA Mania, UFC news, results, videos, rumors,...Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties