29.01.2014. 20:15
UFC smagā svara cīkstonis Pets Berijs (8-7-0), kurš savā pēdējā cīņā piekāpās austrāliešu smagsvaram Soa Palalei (20-3-0), nolēmis paņemt pauzi MMA cīņās un atkal pievērsties profesionālajam kikboksam.

Ja agrāk MMA cīkstoņi regulāri „gāja pensijā” un pēc kāda laika atkal atgriezās aktīvajā cīņu sporta apritē, tad tagad mode nedaudz pamainījusies – tagad visi „pensionāri” ņem atvaļinājumu uz nenoteiktu laiku.

Pirmais šo modi ieviesa bijušais UFC pusvidējā svara čempions Džordžs Santpjērs, taču tagad atvaļinājumu MMA paņēmis trīsdesmit četrus gadus vecais smagā svara cīkstonis Pets Berijs, kurš atkal nolēmis pievērsties kikboksam.

Berijs, kurš profesionālajā kikboksā debitēja pirms divpadsmit gadiem, K-1 ringā nav kāpis kopš 2007. gada, kad Čehijā šovā „K-1 Fighting Network Prague 2007” ietvaros pirmajā raundā ar tehnisko nokautu piekāpās turnīra „K-1 World Grand Prix 2010 in Bucharest” uzvarētājam Fredijam Kamajo.

Gadu vēlāk Pets debitēja MMA un jau pēc divām izcīnītajām uzvarām parakstīja līgumu ar UFC. Arī pasaules vadošās MMA organizācijas rindās Berijs debitēja ar uzvaru, taču jau vēlāk viņa karjera neizvērtās tik spoža kā sākums.

Viņš no UFC aizvadītajām divpadsmit cīņām uzvaras izcīnījis tikai piecās. Starp viņa slavenākajiem „upuriem” ir pāragri aizsaulē aizgājušais Šeins del Rosario (11-2-0) un norvēģu smagsvars Dens Evensens (11-4-0).

„Pēdējās cīņās sapratu, ka es galīgi nevēlos cīnīties parterā. Nesaku, ka vairs nekad neatgriezīšos MMA, taču šobrīd es vēlos sist cilvēkus stājā,” savu iemeslu kāpēc pamet MMA skaidroja Pets Berijs.

„MMA un UFC priekš manis izdarījuši daudz laba un es vienmēr uzturēšu kontaktus ar šo sporta kustību. Gribu pateikt paldies visiem saviem faniem, sponsoriem un cilvēkiem, kuri mani ienīst, ka bija kopā ar mani visu šo laiku.”

Izmantotie resursi:UFC News and MMA News, UFC Rumors, Rankings,...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties