01.09.2014. 15:04
UEFA izmeklēs Varšavas "Legia" līdzjutēju rīcību Eiropas līgas kvalifikācijas spēlē ar Kazahstānas "Aktobe". Ir sākta izmeklēšana par neatļauta plakāta lietošanu un pirotehnikas izmantošanu.

Varšavas "Legia" un UEFA attiecības šovasar lielākoties saistījās ar vienu spēli – Čempionu līgas trešās kvalifikācijas kārtas atbildes maču Glāzgovā. Lai gan "Legia" savus pretiniekus – "Celtic" futbolistus – divu spēļu summā sakāva ar 6:1, UEFA lēmums par tehnisko zaudējumu atņēma "Legia" iespēju cīnīties par grupu turnīru.

UEFA lēmums, protams, nebija pa prātam poļu kluba līdzjutējiem, kuri 28.augusta spēlē ar Kazahstānas "Aktobe" savu nepatiku pret Eiropas futbola organizāciju pauda ar kolorīta plakātu palīdzību. Gan plakāts, gan pirotehnikas izmantošana bija pietiekams iemesls, lai UEFA sāktu izmeklēšanu par noteikumu pārkāpumiem.

4.septembrī UEFA Disciplinārlietu komisija izskatīs šo jautājumu. Jau iepriekš poļu medijos izskanēja versijas, ka UEFA nevairīsies sodīt "Legia" ar finansiālām sankcijām vai tribīņu slēgšanu (vismaz daļēju).

Izmantotie resursi:We care about football – UEFA.orgSkaistuma diena, SIA Skaistuma diena, SIA Lāčplēša 12, Rīga, LV-1010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties