30.03.2012. 10:18
UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs uzvaras izcīnīja Spānijas komandas Madrides “Atletico” un Bilbao “Athletic”, kā arī Nīderlandes komanda Alkmāras AZ un Lisabonas “Sporting” no Portugāles.

Madrides “Atletico” ar rezultātu 2:1 (1:1) savā laukumā pārspēja Vācijas komandu “Hannover 96”.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Radamels Falkao un Edvardo Salvio, kamēr “Hannover 96” labā vienīgos vārtus guva Mams Birams Diufs.

Citā mačā cita spāņu vienība “Athletic” ar rezultātu 4:2 (1:1) izbraukumā pieveica vēl vienu Vācijas vienību Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

“Athletic” komandas labā divus vārtus guva Fernando Jorente, bet pa vieniem vārtiem guva Oskars de Markoss un Ikers Munjains. Tikmēr Vācijas kluba labā abas reizes precīzs bija leģendārais Spānijas futbolists Rauls Gonsaless.

Tikmēr Alkmāras AZ spēlētāji ar rezultātu 2:1 (1:0) savā laukumā uzvarēja trešo Spānijas klubu Eiropas līgas ceturtdaļfinālā – “Valencia”.

AZ komandai vārtus šajā mačā guva Brets Holmans un Mārtens Martens, kamēr Memets Topals izcēlās “Valencia” komandas labā.

Vēl “Sporting” komanda ar 2:1 (0:0) savā laukumā pieveica Harkovas “Metaļist” no Ukrainas.

Portugāles vienības labā precīzi sita Emiliāno Insua un Marats Izmailovs, bet “Metaļist” labā vienīgo reizi precīzi sita Kleitons Ksaviers.

Ceturtdaļfināla atbildes spēles paredzētas 5.aprīlī, un pusfinālā iekļūs uzvarētāja divu spēļu summā.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA