09.02.2017. 15:56

U21 izlases kandidātiem pēdējās trīs dienas norisinājās selekcijas nometne, kas organizēta ar mērķi turpināt veidot iespējami optimālu spēlētāju sastāva modeli dalībai 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Nometnes noslēgumā Daiņa Kazakeviča vadītā komanda aizvadīja pārbaudes spēli, tiekoties ar valsts čempioni "Spartaku".

Jūrmalnieki turpina gatavošanās procesu jaunajai Virslīgas sezonas un šonedēļ vienu cīņu jau aizvadīja, pirmdien Ziemas kausa mačā ar rezultātu 2:3 piekāpjoties RFS. Zaudēt nācās arī šodien - jau ceturtajā minūtē Daņiils Hvoiņickis atklāja spēles rezultātu, izvirzot vadībā U21 izlasi. Vladislavs Kozlovs divdesmit minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu, taču divi Vladislava Fjodorova vārti ar trīs minūšu atstarpi ļāva U21 puslaika pārtraukumā doties pie vadības ar 3:1.

Neilgi pēc spēles atsākšanās Kozlovs vēlreiz izcēlās, starpību samazinot līdz vieniem vārtiem, taču 19 gadus vecais liepājnieku aizsargs Krists Gulbis 79. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru un ar tādu mačs arī noslēdzās - U21 svinēja panākumu ar rezultātu 4:2.

Latvijas U21 izlase - Spartaks 4:2 (3:1)Vārti: Hvoiņickis 4', Fjodorovs 32' 35', Gulbis 79' - V.Kozlovs 23' 50'Brīdinājumi: Šibass 80' - Koliņko 6', V.Kozlovs 7'U21 pamatsastāvs: Kurakins, Strods, Uldriķis, Gulbis, Kārkliņš, Kurtišs, Sorokins, Tumanovs, Hvoiņickis, Litvinskis, Liepa."Spartaka" pamatsastāvs: Nerugals (Lazarevs 46'), Stuglis, Pilāts, J.Kozlovs, V.Kozlovs (Pušņakovs 71'), Gauračs (Putraševičs 51'), Skorikovs, Šimunovičs, Kazačoks, Koliņko (Pusts 46'), Barinovs.