29.06.2016. 18:05
Latvijas U20 valstsvienība galvenā trenera Arņa Vecvagara vadībā trešdien Druskininkos pārbaudes spēlē, gatavojoties Eiropas čempionātam, ar rezultātu 63:69 piekāpās Lietuvas vienaudžiem.

U20 izlase gatavošanās cikla pirmajā pārbaudes spēlē pirmdien Arēnā Rīga sakāva Igauniju (73:48), taču vakar devās uz Lietuvu, kur šodien un rīt aizvada divas cīņas ar vietējo vienaudžu izlasi. Lai gan latvieši sāka spēli labāk, otrajā ceturtdaļā mājinieki pārņēma vadību un puslaikā latviešiem mīnus četri (34:38).

Pēc līdzīgas trešās ceturtdaļas latvieši nedaudz pietuvojās (51:53), bet noslēdzošo ceturksni lietuvieši sāka ar izrāvienu 10:2, panākot desmit punktu pārsvaru (63:53) brīdī, kad jāspēlē vēl bija septiņas minūtes. Lai gan izdevās atkal pietuvoties, lietuvieši uzvaru nosargāja, un Latvijai pirmais zaudējums pārbaudes cīņās - 63:69.

Rezultatīvākais ar 14 gūtajiem punktiem mūsu komandā bija "Ventspils" aizsargs Rihards Lomažs, kuram arī sešas rezultatīvas piespēles un četras atlēkušās bumbas. 12 punktus pievienoja Verners Kohs, bet Klāva Čavara rēķinā deviņi punkti, piecas bumbas, divas piespēles, divi bloķēti metieni un četras izprovocētas piezīmes.

Abas komandas atkārtoti tiksies rītdien turpat Druskininkos.

Līdz Eiropas čempionātam, kas sāksies 16. jūlijā, paredzētas vēl divas pārbaudes spēles: 5. jūlijā Madonā pret Gruziju, bet 9. jūlijā pret čempionāta rīkotāju Somiju.

Ar U20 izlases kandidātiem un spēļu grafiku var iepazīties šeit:Vīriešu U20 izlase

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230