11.01.2014. 17:43
Latvijas U18 handbola valstsvienība šodien Minskā cīnījās neizšķirti ar Itālijas vienaudžiem – 30:30. 10 vārtus mūsu komandas labā guva Toms Lielais.

Andreja Narnicka vadītā Latvijas U18 handbola izlase Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā piedalās trīs komandu cīņā par vienīgo ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Pirmajā mačā gūtajam zaudējumam pret mājiniekiem (26:36) Latvijas jaunie handbolisti šodien pievienoja neizšķirtu ar Itālijas izlasi (30:30).

Lai saglabātu teorētiskas cerības kvalificēties finālturnīram, Latvijas komandai šodien obligāti bija nepieciešama uzvara, taču kāroto mērķi sasniegt neizdevās. Puslaika pārtraukumā Itālijas jaunie handbolisti devās ar četru vārtu pārsvaru (16:12), bet viss mačs beidzās ar neizšķirtu (30:30). Toms Lielais Latvijas izlases rindās bija rezultatīvākais ar 10 vārtiem, bet septiņas bumbas itāļu vārtos raidīja Ingus Kivlenieks.

Itālijas izlase rīt aizvadīs izšķirošo maču ar baltkrieviem – laukuma saimniekiem pietiks arī ar neizšķirtu, lai spēlētu finālturnīrā.

Latvijas izlases vārtu guvēji spēlē ar Itāliju: Lielais 10, Kivlenieks 7, Kreicbergs 4, Jablonskis 3, Hovratovičs 2, Kurzemnieks 2, Uščins 1, Greckis 1.

Izmantotie resursi:Белорусская федерация гандбола