17.10.2017. 13:47

Skotijas komanda trīs vārtus guva jau pirmajā puslaikā. Elena Santojo Brauna atklāja mača rezultātu astotajā minūtē, bet nepilnas divdesmit minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru. Pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē Morgana Krosa panāca 3:0.

Latvietes mača gaitā veica vienu sitienu vārtu rāmī, kamēr viešņas to darīja deviņas reizes biežāk. Skotijai piederēja pārsvars arī citos spēles elementos, un mača izskaņā uz maiņu nākusī Sedī Mičela lika soda laukumā pārkāpt pret sevi noteikumus Latvijas vārtsardzei Sofijai Ņesterovai un vēlāk no 11 metru soda sitiena atzīmes guva arī ceturtos Skotijas vārtus, un Latvija piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4.

Latvijas meiteņu futbola izlase galvenā trenera Romāna Kvačova vadībā pēdējo cīņu aizvadīs piektdien, Hanzas vidusskolas stadionā tiekoties ar Slovākiju.

Apakšgrupas uzvarētāja un otrās vietas ieguvēja kopā ar piecām labākajām trešo vietu ieguvējām starp visām priekšsacīkšu turnīra grupām iekļūs sacensību pamatturnīrā jeb Elites raundā, kur tās jau gaida pēc ranga izsētā Vācijas izlase.

Eiropas čempionāta finālturnīrs 2018. gada vasarā risināsies Lietuvā (mājiniecēm vieta tajā jau garantēta).

Latvijas izlases sastāvs apskatāms šeit: Sastāvs - Latvijas Futbola federācija

Piektdiena, 20. oktobrisplkst. 12:00 | LATVIJA – SLOVĀKIJA (Rīgas Hanzas vsk. stadions)plkst. 12:00 | SKOTIJA - ANGLIJA (Ogres novada sporta centra stadions)

Ieeja uz visām turnīra spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA