01.09.2016. 20:29
Latvijas U17 izlase astoņu valstsvienību turnīrā Polijā cīnīsies par septīto vietu, jo šodien mazajā pusfinālā ar 0:1 piekāpās Polijai.

Latvijas U17 izlase, kas aizvada treniņnometni pirms rudenī gaidāmā Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra, pirmajā „Syrenka Cup” spēlē ar 0:3 piekāpās Norvēģijai, lai arī vēl pēc pirmā puslaika bija neizšķirts 0:0. Tas nozīmēja, ka par labāko četrinieku Latvija vairs necīnījās, bet turpināja cīņu par piekto vietu turnīrā, šodien sacenšoties ar mājinieci Poliju. Polija pirmajā mačā savukārt ar 1:3 zaudēja Somijas vienaudžiem.

Igora Stepanova vadītā U17 izlase šodien iedzinējos nokļuva salīdzinoši ātri. Jau 12. minūtē poļu uzbrucējs Adrians Benedičaks pārspēja Rūdolfu Solohu un panāca 1:0. Izrādījās, ka tā palika pirmā un vienīgā rezultāta izmaiņa šodienas spēlē, jo ne poļiem izdevās palielināt pārsvaru, ne Latvijas izlasei panākt izlīdzinājumu.

„Zinājām, ka Latvija spēlēs no aizsardzības,” pēc mača komentēja poļu U17 galvenais treneris Roberts Vojciks. „Latvieši spēles beigās darbojās ļoti bīstami, viņiem bija pāris labas standartsituācijas, kas uzturēja spriedzi, taču izturējām aizsardzībā.”

Latvijas izlase turnīru noslēgs parīt pret Ziemeļīriju, kas piekāpās Ukrainai. Latvijas un Ziemeļīrijas mača uzvarētājs iegūs septīto vietu turnīrā, bet zaudētājs būs spiests samierināties ar pēdējo vietu.

Polijas U17 – Latvijas U17 1:0 (1:0)Vārti: Benedičaks 12`Latvijas sastāvs: Soloha, Birka, Skļarenko, Frolovs, Veips, Korotkovs, Zēģele, Tobers, Zelenkovs (Tālbergs 52`), Saļkovskis (Lūsiņš 66`), Toņiševs (Truskovskis 78`)