22.01.2017. 15:07

Igora Stepanova vadītā izlase, kurā pulcināti 1999. gadā un vēlāk dzimušie futbolisti, Attīstības kausa izcīņu uzsāka vienā apakšgrupā ar Baltkrievijas, Slovākijas un Irānas vienaudžiem. Latvijas izlase trīs spēlēs guva tikai vienus vārtus un piedzīvoja trīs zaudējumus, kas lika palikt pēdējiem grupā un sacensties ar citu grupu neveiksminiecēm par 10.-12. vietu.

Pirmajā spēlē Latvija ar 4:1 pieveica Armēniju, kas vakar savukārt ar 0:3 piekāpās Gruzijai. Šodien līdz ar to bija izšķirošā spēle par desmito vietu, un Latvijas izlase savu uzdevumu paveica. Pirmajās 20 minūtēs divi Renāra Varslavāna vārtu guvumi pasniedza Latvijai vadību 2:0 un, lai arī gruzīni drīz vienu vārtus atguva, 39. minūtē Maksims Toņiševs atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Otrajā puslaikā Vladimirs Stepanovs uz brīdi panāca arī trīs vārtu pārsvaru, taču Gruzija vēlreiz atbildēja ar vārtu guvumu, taču atspēlēšanās palika neaizsniedzamā attālumā. Pēdējo punktu šim turnīram kompensācijas laikā vēl uzlika Matīss Zēģele, panākot 5:2.

Vārti: Varslavāns x2, Toņiševs, Stepanovs, Zēģele.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācijaDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties