04.02.2017. 13:16

Garajā turnīrā iekrātais nogurums ietekmēja gan atsevišķu spēlētāju sniegumu, gan visas komandas metienu precizitāti (divpunktnieki 16/43, trīspunktnieki 7/25) un palielināja kļūdu skaitu (21). Tomēr kolektīvām pūlēm izdevās gandrīz līdzsvarot bilanci cīņā pie groziem (40-44) un piespiest pretiniekus kļūdīties vēl biežāk (30).

Garākais krīzes brīdis tika piedzīvots otrās ceturtdaļas beigās, kad bumba nekrita grozā no visizdevīgākajām pozīcijām nu pretinieki panāca par 4 punktu pārsvaru (27:31). Tomēr pēc lielā pārtraukuma iniciatīva atgriezās Latvijas komandas rokās.

Latvijas U16 izlases treneris Roberts Zeile:

“Nogurums darīja savu – kvalitātes ziņā šī bija mūsu otrā sliktākā spēle turnīrā. Atkal palikām bez pamatsastāva spēlētāja – saslimušais Strautmanis pirmajā puslaikā mēģināja spēlēt, bet šoreiz nebija nekāds palīgs. Lielākais gandarījums – uzvara, kas ļauj mājup doties ar pozitīvu bilanci. Bronzas medaļas zaudējām pašā pirmajā spēlē, kad trešajā pagarinājumā piekāpāmies Argentīnai.

Novēlu puišiem turpināt strādāt, attīstīt labās lietas un novērst trūkumus. Arī kļūt stiprākiem psiholoģiski un būt vienotiem kā komandai.”

Citi rezultāti 7.kārtā: Gruzija – Bulgārija, Argentīna – Turcija U15, Turcija - Lietuva. Situācija tabulā: Lietuva 6-0, Turcija 6-0, Argentīna 4-2, Latvija 4-3, Gruzija 2-3, Ukraina 1-6 (+10), Bulgārija 1-5 (-2), Turcija U15 1-5 (-8).