22.08.2014. 17:29
Latvijas U16 vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta nākamajā kārtā 24.-26. augustā Ogrē spēlēs pret Lietuvu, Turciju un Serbiju. Visas spēles sāksies plkst. 20:15. Par četrām ceļazīmēm uz ceturtdaļfinālu cīnīsies arī Bosnijas un Horvātijas komandas.

Četras komandas – Latvija, Bosnija, Turcija, Serbija – pirmajās divās dienās cīnījās bez zaudējumiem, savlaicīgi nodrošinot iekļūšanu nākamajā kārtā. Piektdienas pēcpusdienā tika noskaidrotas atlikušās divas E grupas dalībnieces.

Piekto ceļazīmi izcīnīja Horvātija, kura apspēlēja Grieķiju ar rezultātu 56:51. Pēdējā biļete tika Lietuvai. Dienvidu kaimiņi pirmajā ceturtdaļā nokļuva iedzinēju lomā, taču nākamajās desmit minūtē salauza spēli un uzvarēja Somiju – 83:58.

Latvijas pretinieku secība kļūs zināma pēc Turcijas un Serbijas spēles. Ja sarkanbaltsarkanie uzvarēs Bosniju, bet serbi pārspēs turkus, Latvija 24. augustā spēlēs pret Lietuvu, 25. augustā pret Turciju un 26. augustā pret Serbiju.

Ņemot vērā, ka mājinieki pirmajās divās kārtās un ceturtdaļfinālā var izvēlēties spēles norises laiku, Latvijas spēļu sākums noteikts plkst. 20:15. Paredzētas spēļu tiešraides LTV7.

F grupā cīņu turpinās Francija, Vācija, Polija, Itālija un Spānija, savukārt sestā komanda tiks noskaidrota Krievijas un Ukrainas divkaujā.

6 Lietuva 0-2 141:174 (-33)

Svētdiena, 24. augusts15:45 Horvātija – Serbija (E1)18:00 Bosnija un Hercegovina – Turcija (E2)20:15 Lietuva – Latvija (E1)

Pirmdiena, 25. augusts15:45 Serbija – Bosnija un Hercegovina (E4)18:00 Horvātija – Lietuva (E5)20:15 Turcija – Latvija (E6)

Otrdiena, 26. augusts15:45 Bosnija un Hercegovina – Lietuva (E9)18:00 Turcija – Horvātija (E8)20:15 Latvija – Serbija (E7)

Svētdiena, 24. augusts15:45 Spānija – Vācija (F2)18:00 Krievija – Francija (F1)20:15 Polija – Itālija (F3)

Pirmdiena, 25. augusts15:45 Francija – Spānija (F4)18:00 Krievija – Polija (F5)20:15 Vācija – Itālija (F6)

Otrdiena, 26. augusts15:45 Itālija – Francija (F7)18:00 Vācija – Krievija (F8)20:15 Spānija – Polija (F9)

Dienas biļetesDienas biļetes Ogrē maksā 5 eiro. Tirdzniecības punkti Biļešu Paradīze .

Čempionāts sociālajos tīklosTwitter: @MarisNoviksAtslēgvārdi: #LatvijaU16 #TrīsZvaigznesFacebook: https://www.facebook.com/pages/U16-...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161