04.01.2017. 22:42

Ogres komandā, ar ko U-21 izlase aizvadījusi vienīgo pārbaudes spēli, bijuši arī vairāki SynotTip handbola Virslīgas kluba "Ogre/Miandum" spēlētāji, Arti Laganovski, Arti Kurmēni un Jāni Avotiņu ieskaitot. Tas gan neliedzis jaunajiem talantiem tikt pie gana drošas uzvaras. Tā kā šī bijusi treniņspēle, sīkāka statistika par maču nav pieejama.

Latvijas U-21 izlases galvenais treneris Andrejs Narnickis atzina, ka pārbaudes spēle pret Ogri aizvadīta pēc formāta 3x20 minūtes, un spēles laiks dots visiem spēlētājiem. "Ļāvām izspēlēties visiem," norādīja Narnickis.

Viņš atzina, ka informācijas par pretiniekiem kvalifikācijas turnīrā nav pārāk daudz: "Mērķi ir visaugstākie. Par krieviem mazliet zinām, par Nīderlandi praktiski neko, vien to, ka tā varētu būt pat nedaudz stiprāka par Krieviju. Pret Itāliju iepriekšējā kvalifikācijā esam nospēlējuši neizšķirti."

Narnickis arī norādīja, ka vislielākā atbildība kvalifikācijā, visticamāk gulsies uz tiem spēlētājiem, kas jau pierādījuši sevi nacionālās izlases sastāvā un šobrīd pārstāv Vācijas klubus: "Domāju, ka tie būs mūsu vācieši – Toms Lielais un Nils Kreicbergs."

Zināmi arī tie 14 spēlētāji, kas dosies uz Itālijas pilsētu Kjeti, kur norisināsies kvalifikācija. No iepriekš nosauktajiem spēlētājiem vieta sastāvā nav atradusies Ritvaram Balcerim un Rihardam Kristeram Ozolam. Zīmīgi, ka tikai pieci no sastāvā iekļautajiem spēlētājiem dzimuši 1996.gadā, divi ir gadu jaunāki, pieci ir 1998.gadā dzimuši spēlētāji, bet jaunākais ir sevi Latvijas pieaugušo izlasē Rīgas domes kausā nesen labi pieteikušais Uvis Strazdiņš – viņš kopā ar Ņikitu Pančenko dzimuši 1999.gadā, turklāt Uvim oktobrī apritēja vien 17 gadi.

Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas U-21 handbolisti sacentīsies 1. apakšgrupā pret Nīderlandes, Krievijas un Itālijas komandām. Turnīrs no 2017. gada 6. līdz 8. janvārim norisināsies Itālijas pilsētā Kjeti. Turnīru latvieši sāks 6.janvārī ar spēli pret Krieviju, dienu vēlāk mērosies spēkiem ar Nīderlandi, bet kvalifikāciju noslēgs 8.janvārī pret Itāliju. Finālturnīrs, kam kvalificēsies tikai katras grupas labākā komanda, norisināsies no 2017. gada 17. līdz 30. jūlijam Alžīrijā.

Toms Lielais (Flensburg Handewitt II, Vācija), Nils Kreicbergs (S.V. Beckdorf, Vācija), Rolands Ļebedevs (SK Latgols), Normunds Seņkāns (SK Latgols), Iļja Skopincevs (ASK/LSPA), Pjotrs Borisenko (ASK/LSPA), Renāts Hovratovičs (Dobeles Tenax), Raivis Gorbunovs (SK Latgols), Artūrs Meikšāns (SK Latgols), Ņikita Pančenko (Dobeles Tenax), Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs (SK Latgols), Uvis Strazdiņš (HK Ogre/Miandum), Emīls Kurzemnieks (Dobeles Tenax), Igors Ignatjevs (Celtnieks Rīga).Treneri: Andrejs Narnickis un Arnolds Straume.Fizioterapeite: Ilze Kristapsone

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvTrubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties