25.06.2015. 00:35
Šovakar aizvadītas divas spēles Eiropas U-21 čempionātā futbolā. Vakara centrālajā spēlē Itālija pirmā puslaika vidū guva divus ātrus vārtus un galarezultātā ar 3:1 pieveica Anglijas vienaudžus. Otrā spēlē Portugāle un Zviedrija dalīja punktus, spēlējot neizšķirti 1:1. Interesanti, ka pusfinālā beigās iekļūst portugāļi un zviedri.

Eiropas U-21 finālturnīrā piedalās astoņas komandas, kuras ir sadalītas divās grupās. Labākās divas vienības no katras grupas iekļūst pusfinālā. A grupā trešās spēles grupās jau norisinājās, pēc kurām noskaidrojās, ka labāko četru komandu skaitā iekļūst Dānija un Vācija, kas apsteidza Čehiju un Serbiju.

B apakšgrupā labākajās pozīcijās pirms noslēdzošās kārtas bija portugāļi, kas ar četriem punktiem ieņēma pirmo vietu. Otrajā vietā ar trim punktiem, kas bija tikpat, cik zviedriem, pateicoties uzvarai savstarpējā mačā bija angļi, bet itāliešu cerības bija minimālas - viens punkts.

Itālija no sevis atkarīgo savā mačā prata paveikt. Puslaika vidusdaļā divu minūšu laikā Beloti un Benasi panāca 2:0. Otrā puslaika gaitā Benasi, gūstot otros vārtus spēlē, itālieši ieguva jau 3:0 pārsvaru. Redmonds jau kompensācijas laika beigās vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz, lai iekļūtu pusfinālā. Portugāle un Zviedrija guva pa vārtiem otrajā puslaikā (1:1) un abas laimīgi iekļuva pusfinālā. Jāpiemin, ka zviedri izšķirošo punktu garantēja 89. minūtē.