05.01.2017. 06:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Mājinieki kanādieši pusfinālā ar 5:2 sagādāja turnīrā pirmo zaudējumu Zviedrijai. Savukārt ASV juniori ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Krievijas izlasi.

Kanādas juniori otro reizi pēdējos trijos gados spēlēs finālā, turklāt bez medaļām kļavlapas zemes hokejisti nav palikuši nevienā no 12 pašu uzņemtajiem pasaules čempionātiem. Spēlē par zeltu ASV un Kanādas izlases ir tikušās trīsreiz, un bilance ar minimālu pārsvaru ir par labu amerikāņiem. Šajā turnīrā ASV izlase spēja sagādāt Kanādai vienīgo zaudējumu, pārspējot sāncenšus grupu kārtas spēlē (3:1).

Amerikāņiem U-20 pasaules čempionātos pirmo reizi izslēgšanas spēlēs izdevās uzveikt Krieviju. Pērnā čempionāta bronzas medaļnieki amerikāņi pretendēs trešo reizi kļūt par U-20 čempioniem pēc iepriekšējiem panākumiem 2004. un 2010.gadā. Krievijas izlase čempionu titulu nav ieguvusi kopš 2011.gada, taču saglabā izredzes septīto reizi pēc kārtas izcīnīt medaļas.

Abas finālspēles cīņā par medaļām Monreālā risināsies ceturtdien.

Jau vēstīts, ka Latvijas U-20 izlase Kanādā zaudēja visās spēlēs un izkrita uz zemāku līmeni. Pasaules elitē Latvijas U-20 izlase spēlēja sesto reizi, taču no izkrišanas līdz šim izdevās paglābties tikai divreiz - 2009. un 2012.gadā. CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties