23.07.2016. 16:49

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem 20 punktus nodrošināja Dāvis Gūtmanis, savukārt Eduards Hāzners guva 19 punktus. Ukraiņiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Svjatoslavs Mihaiļuks.

Vēl nepilnas divas minūtes pirms puslaika beigām Latvijas izlases pārsvars nepārsniedza četrus punktus (36:32), taču sekoja 16:0 atrāviens, kas ļāva panākt vadību jau ar 20 punktiem (52:32). Pēdējo ceturksni Latvijas basketbolisti sāka ar drošu 25 punktu pārsvaru (72:47).

Abas komandas tikās jau grupas kārtā, kur pagarinājumā ukraiņi bija pārāki ar 72:70.

Iespēja cīnīties par medaļām Latvijas basketbolistiem zuda pēc zaudējuma piektdien Spānijai ceturtdaļfinālā (70:79). Savukārt izslēgšanas pirmajā kārtā Latvijas izlase bija pārāka par zviedriem (66:53).

Pērn Latvijas U-20 izlase arī galvenā trenera Arņa Vecvagara vadībā Eiropas čempionātā ieguva 5.vietu.