08.11.2013. 17:44

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrajā periodā jau 29. sekundē baltkrievus vadībā izvirzīja Aleksandrs Karakuļko. Trešdaļas turpinājumā Antons Kirečko un Karakuļko panāca jau 3:0, bet perioda beigās Emīls Potāpovs rezultāta starpību samazināja.

Trešā perioda 13. minūtē Aleksandrs Kogaļevs iemeta ceturto ripu Ivara Punnenova sargātajos vārtos, bet 15. minūtē, kad Latvijas komanda lielajā vairākumā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Toms Bernhards panāca 2:4.

Dienas pirmajā mačā Dānijas U-20 valstsvienība ar 5:2 pārspēja Austrijas jaunos hokejistus.

Atgādinām, ka ceturtdienas turnīra pirmajās spēlēs Latvija ar 0:1 papildlaikā zaudēja Dānijai, bet Baltkrievija ar 4:0 pieveica Austriju.

Sestdien turnīra pēdējā spēļu dienā Latvijas U-20 hokejisti mērosies spēkiem ar Austrijas vienaudžiem.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa