08.12.2014. 22:30
Latvijas U-20 izlases hokejisti pirmdien «Volvo» sporta centra ledus hallē pārbaudes spēlē nespēja noturēt divu ripu pārsvaru un pēcspēles metienos ar 4:5 zaudēja Kazahstānas vienaudžiem.

• Latvijas U-20 izlasei izvirzīts uzdevums atgriezties PČ elitē šodien

Ģirta Ankipāna trenētās Latvijas junioru izlases labā vārtus guva Roberts Locāns, Romāns Ņekļudovs, Oskars Batņa un Gvido Jansons.

Latvijas izlase pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, pēc otrās trešdaļas viņu pārsvars bija 3:0. Kazahstāna trešā perioda pirmajā pusē atguva divus vārtus, tomēr mājinieki spēja atjaunot divu ripu pārsvaru. Pa galam neveiksmīgas Latvijas junioriem bija pamatlaika beigas, jo 66 sekundes pirms tā beigām pretinieki guva savus trešos vārtus, bet 15 sekundes pirms sirēnas panāca izlīdzinājumu.

Kazahstāna abus pēdējos vārtus guva brīdī, kad viņu vārtsargs bija nomainīts pret laukuma spēlētāju. Pagarinājumā uzvarētāji netika noskaidroti, bet pēcspēles metienos Latvijas juniori savas izdevības neizmantoja, kamēr kazahi realizēja divus «bullīšus» un svinēja uzvaru.

Otrdien abas komandas aizvadīs vēl vienu pārbaudes spēli, pēc kuras Ģirts Ankipāns nosauks Latvijas U-20 izlases sastāvu, kurš dosies uz pasaules čempionātu I divīzijas grupā.

Latvija no 14. līdz 20. decembrim piedalīsies turnīrā Asiago, kur spēlēs pret mājiniekiem Itālijas, kā arī Norvēģijas, Baltkrievijas, Austrijas un Slovēnijas vienaudžiem. LHF valde devusi uzdevumu čempionātā uzvarēt un pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties pasaules čempionāta elites divīzijā.

Latvijas U20 izlases iesildīšanās pirms spēles ar Kazahstānu #Latvia #teamlatvia #U20

A photo posted by Latvijas Hokeja federācija (@latvijashokejafederacija) on Dec 12, 2014 at 8:25am PST