14.12.2015. 17:35

, LSM.LV - Sports

Divus vārtus Latvijas izlasē guva Frenks Razgals, bet pa reizei izcēlās Maksims Ponomarenko, Mārtiņš Dzierkals un Marks Lazarevs.

Kazahstānas hokejisti līdz pirmās trešdaļas vidum ieguva 2:0 pārsvaru, ko noturēja gandrīz līdz otrā perioda beigām, līdz Ponomarenko 13 sekundes pirms pēdējā pārtraukuma realizēja skaitlisko vairākumu. Toties pēdējā trešdaļā Dzierkals un Razgals nepilnās septiņās minūtēs vadībā jau izvirzīja Latviju, bet Lazarevs nostiprināja pārsvaru.

Spēles galotnē vienubrīd bija spraigākas noskaņas, jo trīs minūtes pirms beigu svilpes Kazahstānas juniori rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr ātri intrigai punktu pielika Razgala otrie vārti.

Atlikušajās trijās spēlēs Latvijas juniori trešdien tiksies ar Norvēģiju, ceturtdien - ar Vāciju, bet sestdien - ar Itāliju. Ceļazīmi uz eliti iegūs tikai grupas uzvarētāji. Pirmajā spēlē Latvijas juniori pārspēja mājiniekus austriešus (6:2).

Panākumi turnīrā ir svarīgi arī U-20 izlases galvenajam trenerim Leonīdam Beresņevam, kam panākums varētu nodrošināt valstsvienības galvenā trenera amatu.