29.04.2015. 14:57
Latvijas U-19 florbola izlase trešdien ar pārliecinošu zaudējumu sāka Zviedrijā notiekošo pasaules čempionātu.Turnīra pirmajā mačā Latvija ar 5:11 (2:2, 0:4, 3:5) piekāpās vienaudžiem no Šveices.Latvijas komandas labā divus vārtus iemeta...

Turnīra pirmajā mačā Latvija ar 5:11 (2:2, 0:4, 3:5) piekāpās vienaudžiem no Šveices.

Latvijas komandas labā divus vārtus iemeta Krišs Treimanis, bet pa reizei izcēlās Matīss Mālnieks, Rolands Kovaļevskis un Pēteris Trekše.

Tieši Latvija atklāja šī dueļa rezultātu, kad devītajā minūtē izcēlās Treimanis, tomēr pēc pāris minūtēm Šveice bija jau guvusi divus vārtus un izvirzījusies vadībā. Tiesa, īsā laikā latvieši vienus vārtus atguva, kad Mālnieks līdzsvaroja rezultātu uz tablo. Otrā trešdaļa un trešās sākums Latvijai bija neveiksmīgs, jo tā nonāca iedzinējos jau ar 2:9, bet 49.minūtē Treimanim izdevās realizēt soda metienu. Neilgu brīdi vēlāk Kovaļevskis guva arī ceturtos vārtus.

Spēles gaitu Latvijas gūtie vārti gan neizmainīja, komandai samierinoties ar pārliecinošu zaudējumu.

Latvijas valstsvienības rindās par labāko tika nosaukts Kovaļevskis.

B apakšgrupā Latvija turpinājumā ceturtdien tiksies arī ar Slovākiju, bet piektdien pretiniekos gaidāma Somijas valstsvienība.

A un B apakšgrupas divas spēcīgākās komandas nodrošinās sev vietu pasaules čempionāta pusfinālā, kamēr trešo un ceturto vietu ieguvējas cīnīsies par pārējie vietu sadalījumu turnīrā.

Pasaules čempionāta U-19 vecuma grupā A divīzijā piedalās astoņas izlases, bet turnīra vājākajai komandai būs jāatstāj spēcīgāko sabiedrība, kamēr B divīzijas spēcīgākā valstsvienība 2017.gadā jau spēlēs pasaules elitē.