06.08.2015. 16:01
Dienas otrajā pusē Rīgā spēles startēja arī Eiropas čempionāta U-18 pludmales volejbolā zēnu konkurencē. Latvijai pārliecinošas uzvaras guva Atvars Ozoliņš / Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs / Aleksandrs Nasonovs. Turpinājums puišiem rīt.

Tāpat kā meiteņu arī zēnu konkurencē Latviju pārstāvēja trīs dueti - Mihails Samoilovs / Aleksandrs Nasonovs (1.), Atvars Ozoliņš/Kristaps Šmits (27.) un Rihards Lazdiņš/Ervīns Āboms (25.). Izlases galvenais treneris pirms turnīra bija godīgs un atzina, ka labākos rezultātus gaida no Samoilova un Nasonova, kuri turnīra esot vislabāk gatavi.

Pirmie laukumā no Latvijas pārstāvjiem puišu konkurencē izgāja Lazdiņš un Āboms, kuri visas spēles gaitā spēlēja ļoti apņēmīgi, taču trešajā setā nespēja noturēt nelielu pārsvaru un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 54 minūšu spēlē pret čehiem Kasanu un Dvoraku (8.) - 21:16, 17:21, 13:15.

Krietni vieglāka spēle izvērtās Ozoliņam un Šmitam, kuri pilnībā dominēja savā spēlē pret Somijas pludmales volejbolistiem Vānanenu un Hietavalu (6.). Mazliet līdzīgāks bija otrais sets, taču šaubu par uzvarētāju šajā spēlē nebija - mūsējie svinēja graujošu panākumu divu setu cīņā ar 21:11, 21:14.

Vieni no turnīra favorītiem Samoilovs un Nasonovs grupas pirmo cīņu aizvadīja bez jebkādām problēmām. Pretiniekos stājās ar 32. numuru izliktie Horvātijas spēlētāji Hanzičs un Nizičs, kuri kapitulēja Latvijas pāra priekšā 30 minūšu laikā - 13:21, 9:21.

Šovakar spēles puišiem vairs nebūs, bet rīt paredzētas atlikušās divas grupu cīņas.

Izmantotie resursi:CEV - Confédération Européenne de VolleyballBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties