31.07.2015. 20:15

, LSM.LV - Sports

Pirmajā spēlē izslēgšanas kārtā Latvijai rezultatīvākie bija pa 15 punktiem guvušie Zigmārs Raimo, Kristers Zoriks un Verners Kohs, turklāt Raimo izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas.

Pusfinālā par 9.vietu Latvijas jauniešu pretinieki sestdien būs Čehijas un Horvātijas spēles uzvarētāji.

Latvijas basketbolisti galvenā trenera Jāņa Gailīša vadībā otrajā grupu kārtā iepriekš piekāpās Francijas basketbolistiem (62:91), bet uzvarēja Čehiju (92:56) un Spāniju (75:73). Ar to gan bija par maz, lai tiktu ceturtdaļfinālā.

Pirmajā grupas kārtā Latvijas izlase uzvarēja Melnkalni (70:61), bet zaudēja Serbijai (64:67) un Vācijas vienaudžiem (76:84), kas liedza nopelnīt punktus otrās grupu kārtas ieskaitē. Grupas trīs labākās komandas iekļuva otrajā kārtā, kur pretendēja uz ceturtdaļfinālu. Vietu Eiropas čempionāta spēcīgāko valstu sabiedrībā zaudēs trīs vājākās komandas.

Eiropas čempionāta medaļnieki Volosā kļūs zināmi svētdien. Latvijas jaunieši 2007. un 2010.gadā Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.