03.08.2014. 16:38

, LSM.LV - Sports

Spēlē par 7.vietu Latvijai 17 punktus guva Rūdolfs Strādnieks, bet Ervīns Mežnieks nodrošināja 15 punktus. Uzvarētājiem ar 26 punktu guva izcēlās Regimants Miniots, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas.

Galvenā trenera Arņa Vecvagara vadītie Latvijas jaunieši līdzvērtīgu pretestību spēja izrādīt tikai spēles pirmajās minūtēs, bet lietuvieši pirmās ceturtdaļas beigās bija vadībā ar 11 punktiem (27:16), un turpinājumā viņu pārsvars arvien pieauga. Pēdējā ceturtdaļā Lietuvas pārsvars pārsniedza 30 punktu robežu.

Ceturtdaļfinālā Latvijas basketbolisti ar 53:78 zaudēja mājiniekiem turkiem, bet pusfinālā par 5.vietu sekoja zaudējums ar 78:83 Spānijas vienaudžiem, kas liedza izcīnīt ceļazīmi uz U-19 pasaules čempionātu. Pirmajā grupu kārtā Latvijas jaunieši zaudēja Itālijas vienaudžiem (55:72), toties uzvarēja Poliju (72:68) un Beļģiju (63:52), kā arī otrajā grupas kārtā pārspēja Lietuvu (78:76) un Franciju (63:59), bet zaudēja Horvātijai (72:92).

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga