24.07.2014. 17:00

, LSM.LV - Sports

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar 17 punktiem bija Ervīns Mežnieks, kurš izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, savukārt Rihards Lomažs nodrošināja 11 punktus. Uzvarētājiem ar 24 punktu guvumu izcēlās Federiko Musini.

Pirmais puslaiks pagāja spēkos ļoti līdzvērtīgā cīņā, un garajā pārtraukumā Itālijai bija četru punktu pārsvars (36:32). Taču līdz trešās ceturtdaļas vidum Latvijas basketbolisti guva tikai divus punktus, ko sāncenši nekavējās izmantot. Ieguvuši 18 punktu pārsvaru (52:34), itālieši vairs neļāva pretiniekiem pietuvoties.

Pēdējās divas spēles grupā galvenā trenera Arņa Vecvagara vadītajai Latvijas izlasei pret poļiem un beļģiem paredzētas attiecīgi piektdien un sestdien. Grupas trīs spēcīgākās komandas iekļūs nākamajā grupu kārtā, kur turpinās cīņu par vietu ceturtdaļfinālā. Savukārt pārējās četras komandas nonāks atpalicēju grupā, kur vēlāk spēlēs arī četras vājākās otrās grupu kārtas vienības.

Eiropas U-18 čempionāts Konjā noslēgsies 3.augustā. Pēdējo trīs vietu ieguvēji izkritīs uz B divīziju.