05.08.2015. 21:13

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Otrās grupu kārtas pirmajā cīņā uzvarētājām rezultatīvākās bija māsas Strautmanes - ar 24 punktiem, deviņām izcīnītām atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Paula, bet Digna iekrāja 14 punktus un savāca 12 bumbas pie groziem. 

Otrajā grupu kārtā Latvijas basketbolistes vēl gaida spēle ceturtdien pret Slovākiju, taču abas komandas jau ir nodrošinājušas dalību pusfinālā. Galvenā trenera Aināra Čukstes vadītā izlase pirmajā grupas turnīrā uzvarēja Bulgāriju (74:39), Īriju (72:30), Bosniju/Hercegovinu (71:48) un Angliju (58:33). 

Pēc apļa turnīra pa divām labākajām četru grupu komandām tika nākamajā grupu kārtā. Savukārt trešo un ceturto vietu pirmās kārtas grupā ieguvušās komandas cīņu turpina par 9. līdz 16.vietu, bet četras visvājākās vienības saglabāja cerības uz 17.vietu. Turnīrs Rumānijas galvaspilsētā beigsies svētdien.

Lai sasniegtu mērķi un atgrieztos spēcīgāko valstu sabiedrībā, komandai čempionāta noslēgumā jābūt labāko trijniekā. U-18 meitenes B divīzijā cīnās piekto gadu pēc kārtas un ir Latvijas vienīgā vecuma grupu izlase, kas nespēlē spēcīgākajā divīzijā.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties