14.04.2014. 16:58

, LSM.LV - Sports

Pret Baltkrieviju rezultatīvi bija Frenks Razgals, Marks Lazarevs un Roberts Locāns. Latvijas izlase ne reizi nenokļuva iedzinējos, taču spraigajā cīņā rezultāta starpība ne brīdi nepārsniedza vienus vārtus.

Razgals pirmās trešdaļas vidū atklāja rezultātu, taču pārsvars saglabājās tikai minūti, līdz pretinieki atjaunoja neizšķirtu. Lazarevs otrās trešdaļas vidū, Latvijai spēlējot vairākumā, vēlreiz nodrošināja vienu vārtu pārsvaru, tomēr Baltkrievijas jaunieši pēdējā perioda sākumā arī realizēja skaitlisko vairākumu un otro reizi rezultātu līdzsvaroja. Uzvaru nodrošināja Locāna realizētais soda metiens perioda 4.minūtē.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Latvijas jaunieši uzvarēja Kazahstānu (5:2). Cīņā par vienīgo ceļazīmi uz augstāko divīziju Latvijas izlase trešdien tiksies ar mājiniekiem francūžiem, bet ceturtdien un sestdien pretinieki būs attiecīgi Itālijas un Norvēģijas hokejisti.

U-18 PČ I divīzijas A grupas

Latvija - Baltkrievija 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Vārtus guva: Frenks Razgals, Marks Lazarevs, Roberts Locāns - Artēmijs Čerņikovs, Daņila Karabans

Vārtsargi: Matīss Edmunds Kivlenieks - Aleksandrs Osipkovs

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230