14.04.2014. 16:09

Pirmie divi vārti tika gūti 75 sekunžu laikā pirmās trešdaļas vidū, kad sākotnēji rezultātu atklāja latvietis Frenks Razgals, tomēr drīz vien izlīdzinājumu panāca Artēmijs Čerņikovs.

Otrās trešdaļas vidū Latviju vēlreiz vadībā izvirzīja Marks Lazarevs, tomēr trešās trešdaļas ievadā 2:2 panāca Daņila Karabans. Trīs minūtes vēlāk Roberts Locāns trešo reizi vadībā izvirzīja latviešus, realizējot mazākuma laikā nopelnītu soda metienu. Turpinājumā Latvija neizmantoja vairākus vairākumus, tomēr maču noveda līdz uzvarai.

Latvijas izlases vārtus sargāja Matīss Edmunds Kivlenieks, kurš atvairīja 23 no 25 pretinieku raidījumiem.

Kā zināms, Latvijas izlase pirmajā mačā, pateicoties lieliskam trešās trešdaļas sākumam, svētdien ar 5:2 pieveica Kazahstānu.

Tikmēr Baltkrievija pirmajā spēlē ar 4:5 pēcspēles metienu sērijā atzina Norvēģijas pārākumu.

Turpinājumā par vienīgo ceļazīmi uz augstāko divīziju Latvija sacentīsies arī ar Norvēģiju, Itāliju un mājinieci Franciju.

Pagājušajā gadā Latvijas U-18 izlase zaudēja vietu pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīrā, kad komandu vēl vadīja Vjačeslavs Nazarovs. Latvijas U-18 izlase pasaules čempionāta augstākajā divīzijā spēlēja ceturto reizi vēsturē un otro gadu pēc kārtas.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801