06.01.2016. 13:20

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Otrā puslaika vidū Latvijas izlasi pēc izspēlēta stūra sitiena un centrējuma vadībā ar trāpījumu no tuvas distances vadībā izvirzīja Roberts Uldriķis, kuru atzina par mača labāko spēlētāju Latvijas komandā. Taču jau pāris minūtes vēlāk slovēņi rezultātu izlīdzināja.

Grupā ar četriem punktiem divās spēlēs līderi ir Slovēnijas futbolisti, Latvija ar diviem punktiem ir otrā, savukārt pa vienai spēlei aizvadījušās Azerbaidžānas un Bulgārijas izlases pirms vēlāk trešdien paredzētā savstarpējā mača ir attiecīgi trešajā un ceturtajā pozīcijā.

Latvijas U-18 izlase, kurā spēlē 1998.gadā dzimušie un jaunāki futbolisti, priekšsacīkšu noslēgumā piektdien spēlēs pret Bulgāriju. Grupā pirmajā spēlē Latvijas futbolisti nospēlēja 1:1 ar Azerbaidžānu.

Turnīrā Sanktpēterburgā Latvijas jauniešu izlasi vada jaunieceltais galvenais treneris Aleksandrs Basovs. Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) pirmā viceprezidenta Granatkina piemiņas turnīrs risināsies līdz 12. janvārim. Pusfinālā iekļūs trīs grupu uzvarētāji un viena labākā otrās vietas ieguvēja, bet pārējās komandas turpinās cīņu par zemāku vietu sadalījumu.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties