01.08.2014. 19:59

, LSM.LV - Sports

Luīze Šepte uzvarētājām guva 22 punktus, bet Digna Strautmane guva 14 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, kā arī 14 punkti un 13 izcīnītas bumbas pie groziem bija Sabīnes Lipes rēķinā.

Uzvaru Latvijai izdevās nodrošināt pēdējā ceturtdaļā, kuras pirmajā minūtē rezultāts bija neizšķirts 50:50. Turpinājumā situācijas noteicējas bija Latvijas basketbolistes, bet viņu pretinieces nespēja pietuvoties tuvāk par trīs punktu deficītu.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē latvietes pieveica Beļģijas vienaudzes (63:52). Atlikušajā spēlē grupā Latvijas basketbolistes sestdien mērosies spēkiem ar Slovākiju. Trīs no četrām grupas komandām, tostarp Latvija, iekļūs nākamajā grupu kārtā, kur pretendēs uz vietu ceturtdaļfinālā. Čempionāts Debrecenā beigsies 10.augustā.