05.02.2015. 15:52
Par decembra/janvāra labākajiem spēlētājiem Latvijas handbola čempionātā atzīti Viktors Turkupols («Jūrmalas Sports») un Gita Brodzinska («Stopiņu NHK»), informē Latvijas Handbola federācija (LHF).

  • Francija piekto reizi triumfē pasaules handbola čempionātā 2015. g. 1. februāris

«Jūrmalas Sports» handbolisti decembrī un janvārī septiņās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, divreiz cīnījās neizšķirti un divreiz zaudēja. Viens no komandas galvenajiem balstiem bija vārtsargs Turkupols, kurš daudzos mačos demonstrēja ļoti labu sniegumu, pelnīti tiekot atzīts par labāko.

13.decembra spēlē pret ASK/LU (38:14) Turkupols izcēlās arī ar vārtu guvumu. Turkupolam šī nav pirmā reize, kad viņš tiek atzīts par mēneša spēlētāju – šādu godu viņš izpelnījās arī 2013.gada oktobrī.

Arī sieviešu Virslīgā par labāko atzīta vārtsardze – čempionvienības «Stopiņu NHK» pārstāve Gita Brodzinska. Viņa sešās spēlēs decembrī un janvārī savai komandai palīdzēja tikt pie diviem panākumiem (vēl arī Stopiņu komandai viens neizšķirts un trīs zaudējumi).

Savukārt par 1.līgas labāko spēlētāju atzīts Ritvars Balceris. Lai gan viņa pārstāvētā komanda «Dobeles SS» trijās spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru, Balceris šajos mačos bija rezultatīvākais, gūstot kopumā 23 vārtus.

18 gadus vecais Balceris ir savas komandas pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs, bet 1.līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem dalītu ceturto vietu ar 64 vārtiem.

Latvijas čempionāta «Vektrum Sport» labākie spēlētāji Virslīgā un 1. līgā saņems dāvanas un kreklu no «Vektrum Sport», savukārt spēlētāju pārstāvētās komandas – dāvanu kartes. Tāpat labākie spēlētāji saņems dāvanu karti kriosaunas procedūrai «Krio», bet pārējā komanda - 15-25% atlaidi.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties