06.09.2013. 18:53
Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē "Ilūkstes NSS" futbolisti ar 0:3 piekāpās viesiem FK "Ventspils". Visus trīs vārtus uzvarētāju labā guva Daniils Turkovs, pie tam lielāko spēles daļu ventspilnieki spēlēja mazākumā.

Šodien "Ventspils" uz spēli Ilūkstē ieradās bez diviem komandas pamatsastāva spēlētājiem – aizsarga Oļega Timofejeva un pussarga Jurija Žigajeva. Abi Kurzemes kluba pārstāvji atrodas Rīgā, kur Latvijas futbola valstsvienības sastāvā uzņem Lietuvas izlasi.

Jau tā spēlējot bez komandas līdera Žigajeva, viesu stāvokli vēl vairāk pasliktināja kapteiņa Vitālija Smirnova noraidījums 25.minūtē. Neskatoties uz to, rezultātu atklāja tieši ventspilnieki – otrā puslaika sākumā rezultātu atklāja Daniils Turkovs.

Ilūkstieši spēlēja aktīvi, cenšoties izlīdzināt rezultātu, tomēr "Ventspils" bija gatavi pretuzbrukumiem, no kuriem vienu arī izmantoja. Soda laukumā no labās puses ielauzās Tarknišvili, kur nogāza viņa tautietis Tukmašvili, un 64.minūtē Turkovs dubultoja viesu pārsvaru no 11 metru atzīmes (2:0).

Turpinājumā viesi atkal atjaunoja savus uzbrukuma apgriezienus, un mača izskaņā Turkovs noformēja "hat-trick", 88.minūtē trešo reizi pārspējot Igoru Labutu un nostiprinot ventspilnieku uzvaru, kas ļaus spēlēt Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.