20.01.2015. 11:43
Kotdivuāras futbola izlases līderis Jaja Turē pirms šovakar gaidāmā mača pret Gvineju paudis pārliecību, ka viņa izlasei ir pa spēkam beidzot izcīnīt Āfrikas Nāciju kausu.

"Mēs esam centušies iegūt Nāciju kausu jau vairākus gadus, taču vienmēr kaut kas patraucējis," portālam Goal.com izteicās Jaja Turē, Kotdivuāras izlases kapteinis. "Arī šogad ir pienācis laiks mēģināt to izdarīt, un es ceru, ka beidzot izdosies piepildīt mūsu potenciālu un izcīnīt uzvaru finālā."

Kotdivuāras izlasē vairs nespēlē Didjē Drogbā, taču talanta ziņā tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajām izlasēm Āfrikā, un tās sastāvu papildus Jajam Turē izrotā arī Kolo Turē, Vilfrīds Bonī un Žervinjo.

Kotdivuāra savas spēles neaizvadīs Mongomo, kur jaunais zāliens uzklāts tikai pirms pāris nedēļām, taču Turē norāda, ka laukumu kvalitāte tik un tā var iespaidot viņa komandas sniegumu: "Vairums futbolistu pieraduši spēlēt Eiropā uz labas kvalitātes zālājiem. Āfrikā dažreiz situācija ir pilnīgi pretēja."

Kotdivuāra savu pirmo spēli aizvadīs šovakar pret Gvinejas izlasi (sākums 18:00 pēc Latvijas laika), bet grupas otrajā spēlē 21:00 sacentīsies Mali un Kamerūna. Piecos Āfrikas kausa finālturnīros, kuros Kotdivuāra piedalījusies ar Jaju Turē sastāvā, tā divreiz aizkļuvusi līdz finālam, abas reizes zaudējot pēcspēles sitienos, bet iepriekšējā finālturnīrā zaudēja jau ceturtdaļfinālā pret nākamo čempioni Nigēriju. Par spīti spēcīgajam sastāvam Kotdivuāra nevar lepoties ar veiksmi arī PK finālturnīros, kuros vēl nekad nav izkļuvusi no apakšgrupas.

Izmantotie resursi:Yaya Toure: Ivory Coast ready to live up to...CAF - Home



Siguldas Sporta centrs A.Kronvalda 7a, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties