27.06.2013. 21:50

Jau ar cīņas sākumu turcietes ņēma vadības grožus savās rokās, ko pārliecinoši neatlaida līdz pat spēles beigām, lai gan gandrīz divas minūtes līdz trešās ceturtdaļas beigām Baltkrievijas izlasei bija vien četru punktu deficīts.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 13 punktiem bija Sazije Ivegina, savukārt desmit punktu un septiņas atlēkušās bumbas Nevrijes Jilmazas kontā. Tikmēr baltkrieviešu labā 12 punktus guva Katirina Sņicina, kura savas komandas rindās vienīgā guva vismaz desmit punktus.

Iepriekšējā Eiropas čempionātā, kas 2011. gadā norisinājās Polijā, Turcijas izlase ierindojās augstajā otrajā vietā.

Savukārt noslēdzošais ceturtdaļfināla mačs tiks aizvadīts ceturtdienas vakarā, kad savā starpā spēlēs sacensību saimniece Francija un Zviedrija, kas finālturnīrā spēlē pirmoreiz kopš 1987. gada.

Jau vēstīts, ka pirmajos ceturtdaļfināla mačos trešdien Serbijas valstsvienība, pateicoties iespaidīgam izrāvienam pēdējās minūtēs, ar rezultātu 85:79 pieveica Itāliju, bet Spānija, kas arī veica izrāvienu cīņas beigās, ar 75:58 uzveica Čehiju.

Savukārt cīņā par iespēju paspēkoties par piekto vietu Eiropas čempionātā Čehija ceturtdien ar rezultātu 72:68 (24:13, 15:21, 13:13, 20:21) pieveica Itāliju.