26.11.2017. 20:34

Turcija pēc Latvijas pieveikšanas šovakar aizvadīja spēli Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, kur turkiem pirmajā puslaikā punkti nāca ar lielām grūtībām. Otrajā ceturtdaļā ukraiņi noturēja pretiniekus uz 11 punktiem un pārtraukumā devās ar minimālu vadību 28:27.

Ukrainai vāji sekmējās ar tālmetienu realizāciju, kamēr turki bija pārāki cīņā par atlēkušajām bumbām, taču vēl pirms pēdējās ceturtdaļas Ukrainai bija viena punkta pārsvars (43:42). Pēdējās ceturtdaļas pirmajās piecās minūtēs ukraiņiem gan izdevās gūt tikai divus punktus, kas ļāva iniciatīvu pārņemt viesiem.

Divas minūtes pirms beigām Vjačeslavs Kravcovs, kurš šosezon spēlē tieši Turcijā („Eskisehir” sastāvā), panāca neizšķirtu 57:57. Turkiem nākamajos divos uzbrukumos izdevās iegūt piecu punktu pārsvaru, un ukraiņi centās izglābties ar speciālu noteikumu pārkāpšanu, bet tas tikai palīdzēja Turcijai palielināt pārsvaru līdz 67:60.

Turcijas sastāvā ar 10 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Bariss Ermišs, bet 15 punkti Gecimam, kurš pret Latviju palika tukšā. Spēles pret Latviju lielākais varonis Mahmutolu savukārt pret Ukrainu trāpīja tikai vienu no deviņiem metieniem un palika ar diviem punktiem, bet iepriekšējā mačā traumu guvušais Semirs Erdens Turcijas sastāvā šodien nebija. Ukrainas rindās 20 punktus guva Serhijs Gladirs no „AS Monaco”, bet Kravcovam desmit punkti.