21.06.2015. 18:43
Turcijas basketbolistes svētdien, 21. jūnijā, Debrecenā uzvarēja Čehijas izlasi ar rezultātu 59:48 un izcīnīja pirmo vietu E grupā. Turciešu uzvara sekmēja Baltkrievijas iekļūšanu ceturtdaļfinālā, bet pēdējā ceļazīme uz astoņnieku tiks sadalīta Grieķijas un Melnkalnes cīņā.

Čehijas komandai svētdien bija "būt vai nebūt" spēle. Lai iekļūtu astoņniekā, Ļubora Blažeka komandai vajadzēja uzvarēt Turciju un sagaidīt labvēlīgus iznākumus citās spēlēs. Zaudējuma gadījumā labvēlīgu variantu nebija.

Turcija pirmo puslaiku pabeidza ar minimālu pārsvaru – 26:25. Trešajā ceturtdaļā austrumnieces ļoti labi nospēlēja aizsardzībā, pirms pēdējām desmit minūtēm panākot plus četrpadsmit – 44:30. Hanušovas tālmetieni un Stejskalovas septiņu punktu sērija strauji samazināja starpību (51:46), taču galotne piederēja pretiniecēm.

Ekrema Memnuna komanda nodrošināja pirmo vietu E grupā, tādējādi ceturtdaļfinālā spēlēs pret F grupas ceturto spēcīgāko vienību. Turku uzvara palīdzēja kvalificēties Baltkrievijai, kurai ir labvēlīga savstarpējo spēļu attiecība (1-1, +20) pret Melnkalni (1-0, +5) un Grieķiju (0-1, -25).

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]