10.01.2016. 21:19
Šodien tika izspēlētas pēdējās Eiropas regbija Čempionu kausa cīņas, kurām bija jānotiek novembrī, bet Parīzes teroraktu dēļ tās tika pārceltas. Vienā no mačiem Tulonas komanda tikai mača izskaņā tika galā ar "Bath" vienību.

Šodien tika izspēlētas atlikušie divi mači no tiem, kuri novembrī tika pārcelti. Pēdējo trīs gadu turnīra uzvarētāji Tulona tikās ar pagājušās sezonas Anglijas Premjerlīgas finālisti "Bath", bet otrā spēlē "Oyonnax" tikās ar "Ulster Rugby".

Pirmajā cīņā nevienai no komandām neizdevās ienest bumbu ieskaites zonā, tāpēc visu izšķīra tas, kura no vienībām bija labāka sitienos pa vārtiem. Tiesa, labāko šādā veidā noteikti nebija viegli, jo kā Džordžs Fords, tā Eriks Eskande bija gana trāpīgi savos sitienos, turklāt Fords realizēja arī divus dropkikus.

Spēles atrisinājums pienāca 75. minūtē, kad Francijas izlases pārstāvis Fredriks Mišalaks realizēja soda sitienu panākot 12:9 Tulonas komandas labā.

Otrā mačā gan spēlēšana bija daudz jautrāka – kopā tika gūti pieci piezemējumi, taču arī šajā cīņā uzvarētājs noskaidrojās pēdējās piecās minūtēs, jo Padija Džeksona soda sitiens vārtus sasniedza vien 77. minūtē un tas deva viesiem viena punkta pārsvaru. 24:23 par labu "Ulster Rugby".

Ulstera pēc šīs spēles vēl vairāk nostiprinājās Čempionu kausa pirmajā grupā, bet "Oyonnax", kuri ir šī turnīra pastarīši, piedzīvoja savu ceturto zaudējumu četrās spēlēs. Savukārt Tulonai panākums bija daudz svarīgāks, jo tieši "Bath" ir viņu tiešie konkurenti uz otro vietu turnīra tabulā, kas vēl dod iespēju kvalificēties izslēgšanas mačiem.

Tāpat jāpiebilst, ka vakardien tika izspēlēta arī viena Eiropas Izaicinājuma kausa spēle, kurā tikās divas Francijas komandas – Po savā laukumā uzņēma Kastru. Uzvaru ar 30:21 svinēja viesi.